Всім

Illustration

ONLINE ВИДАННЯ №1 У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ

Всім — новинний сайт №1 за охопленням у Хмельницькому і Хмельницькій області. Користувачі цінують оперативність розміщення новин з життя міста, актуальність інформації з сфери політики, світського життя, освіти, здорового способу життя.

АУДИТОРІЯ САЙТУ ВСІМ

Аудиторія — 1,4 млн читачів на місяць. Основна аудиторія сайту — жителі міста Хмельницький, жінки (70%) і чоловіки (30%), віком 25 — 44 роки (57%), із середнім і високим рівнем доходу.

Illustration

Розміщення реклами на сайті vsim.ua

Комерційна новина (стаття)

Ми пропонуємо публікацію вашої статті на нашому сайті з описом вашого бізнесу, товару чи послуги. Ваша стаття буде розміщена в розділі, що відповідає тематиці вашої діяльності, що забезпечить максимальну увагу цільової аудиторії.
Після публікації вашої статті, ми надамо вам повний звіт про кількість переглядів та кліків на ваші посилання, що дозволить вам відстежувати ефективність рекламної кампанії.

Банерна реклама

Ми пропонуємо високоякісне розміщення вашої банерної реклами на сторінках сайту, які відповідають тематиці вашого бізнесу. Наші сторінки мають велику кількість відвідувачів, що дозволяє ефективно донести вашу рекламну інформацію до максимальної аудиторії.Для банерного розміщення передбачені декілька площадок вдвох розмірах: 1200*250 і 300*400. Рекламні формати 1200*250і 300*400 при крос-медійному розміщенні дозволяютьзменшити вплив «банерної сліпоти» і забезпечують високийрівень позитивної реакції на рекламне повідомлення.

PR-Online-Public-Relations-handshake

Партнер рубрики

Ми пропонуємо співпрацю з різними рубриками на нашому сайті, які відповідають тематиці вашого бізнесу. В рамках нашої співпраці, ми можемо розміщувати ваші рекламні матеріали на сторінках рубрики, в якій ви зацікавлені.

ВІДЕО РЕКЛАМА

Для розміщення відео на сайті Всім передбачені двіплощадки у розмірі 300*400 на яких може бути розміщенавідео реклама. Відео транслюється без звуку.

Нативна реклама

На сайті Всім нативна реклама може бути реалізована у форматі статей, блогів, відео та інших медіа-форматів. Ми можемо допомогти вам створивати цікавий та змістовний контент, який буде цікавим для читачів, а в той же час, буде містити інформацію про ваш продукт чи послугу.
Нативна реклама не виглядає як типова реклама, тому не сприймається як нав'язлива. Залучає увагу читачів, оскільки вона пропонує корисний та цікавий контент. Дозволяє побудувати позитивний імідж у цільової аудиторії.

ПОСТИ В СОЦ.МЕРЕЖАХ ТА МЕСЕНДЖЕРАХ САЙТУ

Аудиторія групФейсбук — 96 00 підписниківІнстаграм — 20 100 підписниківViber — 13 457 підписниківTelegram — 28 000 підписників

Як з нами зв`язатись

Розмістити рекламу

Бажаєте розмістити реламу на сайті Всім? Телефонуйте і ми допоможемо з розробкою рекламної стратегії, виготовимо рекламний макет, розмістимо банерну рекламу, опублікуємо статтю, розробимо спонсорський проєкт, тощо.

З'вязатись з редакцією

Стали свідком події? Маєте важливу інформацію? Знаєте приховані факти або цікаву історію? Хочете стати експертом чи коментатором наших матеріалів? Напишіть нам на пошту, в фейсбук або телефонуйте :

Залишились запитання?

Зв'яжіться з нами за телефоном (066) 244-89-37 або залиште свій номер телефона

Дякуємо!

Перетелефонуємо найближчим часом.

Can't send form.

Please try again later.