RIA.COM

Illustration

AUTO.RIA

Лідер автомобільної інтернет торгівлі

AUTO.RIA — це автобазар, на якому продається 1400 автомобілів кожного дня! З 2014 року сайт слугує майданчиком для розміщення оголошень від приватних осіб і компаній про купівлю / продаж нових автомобілів, та автомобілів із пробігом. Зручний пошук по базі оголошень про продаж автомобілів. Каталоги автосалонів та СТО. Сайтом розроблено додатки для iOS та Android.

DIM.RIA

Перевірена нерухомість України

DIM.RIA — український сайт з продажу та оренди всіх типів нерухомості від приватних осіб, забудовників та агентств нерухомості. Основним сервісом сайту є оголошення про продаж та оренду нерухомості. Інспектори сайту особисто відвідують об’єкти для їх перевірки. Окрім цього на сайті ви знайдете каталог ріелторів, агентств нерухомості та компаній-забудовників. Завжди свіжі новини ринку нерухомості. Сайтом розроблено додатки для iOS та Android.

Illustration
Illustration

RIA.COM 

Перевірені продавці України

RIA.COM — портал оголошень, на якому швидко продають та легко купують. RIA.COM це безкоштовна дошка оголошень України c величезним вибором товарів і послуг. Зручний пошук по областям і містам з простою реєстрацією. Сайтом розроблено додатки для iOS та Android.

Розміщення реклами на DIM.RIA, AUTO.RIA та RIA.com

Оголошення

В газеті RIA Вінниця публікується найбільша кількість оголошень. Оператори відділу прийому оголошень допоможуть обрати рубрику, скласти текст оголошення, здійснити оплату.

Блочна реклама

Розмістити блочну рекламу у газеті RIA Вінниця можна як у інформаційній частині серед редакційного матеріалу так і серед рубрикованих оголошень.

PR матеріали

Публікація PR статей була і залишається ефективним інструментом залучення клієнтів. Також ви можете замовити публікацію в газеті і на сайті.

Спонсорство

Наша редакція готова розробити цікавий проєкт в якому ваша компанія буде задіяна у якості спонсора. Ефективність таких проєктів перевірена адже сприймається читачем не як реклама а цікавий контент.

Як з нами зв`язатись

Вінниця

  • Illustration

    Сергій КармазінКерівник відділу(067) 432-25-02

Тернопіль

Тернопіль

Залишились запитання?

Зв'яжіться з нами за телефоном +38 (0432) 555-111 або залиште свій номер телефона

Дякуємо!

Перетелефонуємо найближчим часом.

Can't send form.

Please try again later.