Реклама на радіостанціях Тернопільщини

Компанія RIA Media має ексклюзивне право на розміщення реклами на радіо у тернопільському регіоні і співпрацює з чотирма національними радіостанціями. Завдяки широкому охопленню слухацької аудиторії, реклама на радіо є потужним інструментом для вирішення маркетингових задач компанії.

Illustration

ЛЮКС FM 104,5

Люкс ФМ — це одна з найпопулярніших радіостанцій, ефір якої транслюється в 30 містах України.
Одна з особливостей даної радіостанції — широке вікове охоплення аудиторії, це чоловіки та жінки у віці 18-65 років, з них 43% — чоловіків, та 57% жінок, сімейні, активно працюючі спеціалісти та керівники. 80% слухачів Люкс ФМ мають дохід середній або вище середнього

Illustration

Шлягер ФМ 90,8лідер за обсягом аудиторії 36-55 років

Радіо Шлягер ФМ — українська мережева радіостанція, яку вже давно охоче слухають у Луцьку, Львові, Чернівцях, Ужгороді, Тернополі, Вінниці, Хмельницькому та багатьох інших містах України. Радіо Шлягер ФМ виправдовує свій слоган — "Хороша музика тільки для вас". Радіо Шлягер ФМ — це легендарна мережева радіостанція, яка стабільно охоплює велику аудиторію серед дорослих забезпечених людей віком від 30 до 55 років. Щодня на хвилю цієї радіостанції налаштовується близько півтора мільйона українців Музичне наповнення радіостанції — україномовні пісні та хіти зарубіжної естради.

РАДІО П'ЯТНИЦЯ в Тернополі 91,2 / в Бережанах 100,6

В 2022 році Ваша улюблена народна радіостанція П’ятниця повернулась в ефір в оновленому форматі!Станція залишилася народною, зрозумілою і дружньою. Оформлення радіостанції на 100% україномовне. Музична основа — україномовні та зарубіжні пісні у форматі поп-естради: 60% від усього музичного наповнення займають україномовні хіти знайомі кожному, інші 40% хіти зарубіжної естрадиВ 2022 році гасло радіостанції «У нас завжди п’ятниця», було замінено на більш доречне «За Перемогу!».Аудиторія радіостанції: 57% чоловіки, 43% жінки. 65% слухачів — сімейні люди, 80% — старші 30 років, а 88% слухачів мають дохід середній або вище середнього.

Illustration
Illustration

МАКСИМУМ 88,1лідер за обсягом аудиторії 36-55 років

Радіо Максимум — українська інформаційно-розважальна радіостанція, що входить до медіахолдингу ТРК «Люкс». Ефір радіостанції лунає у 15 містах України.
Ефір радіо МАКСИМУМ — це ранкове і вечірнє шоу, тільки перевірені українські та закордонні хіти, а також максимум музики без реклами — 100 хвилин щодня! Радіо МАКСИМУМ — максимум музики, максимум інформації та позитиву, максимум енергії для твого успіху!

Розміщення реклами на радіостанціях

Запис сценарія

Копірайтинг — створення сценаріїв для аудіоролика. Надається три варіанти тексту згідно із завданням у брифі.

Медіаплани

Розміщення готового ролику до ефіру.

Види роликів

1. Рекламне оголошення — запис диктора. Стандартне музичне оформлення.
2. Аудіо ролик з одним диктором — запис професійного диктора, два варіанта музичного оформлення, звукові спецефекти (відповідно до змісту сценарія).
3. Аудіо ролик з двома дикторами — запис професійних дикторів або акторів, два варіанта музичного оформлення, звукові спецефекти (відповідно до змісту сценарія).
4. Рекламна пісня — запис професійного вокалиста, озвучка диктора для інформаційної частини, музичне оформлення, звукові спецефекти (відповідно до змісту сценарія).

Як з нами зв`язатись

Розмістити рекламу

Бажаєте розмістити рекламу на радіостанціях Тернополя? Телефонуйте, і ми допоможемо з розробкою рекламної стратегії, виготовимо рекламний ролик, підготуємо медіаплани, розмістимо в ефір, тощо.

Залишились запитання?

Зв'яжіться з нами за телефоном (097) 501-50-67 або залиште свій номер телефона

Дякуємо!

Перетелефонуємо найближчим часом.

Can't send form.

Please try again later.