Illustration

Газета RIA плюс Тернопіль

газета №1 у Тернополі

RIA плюс — найбільш авторитетна у Тернополі газета. Газета для думаючих, самостійних, енергійних людей. РІА - незалежне видання і власними доходами повністю фінансує свою діяльність.Газета RIA складається з двох частин: інформаційний блок, реклама і рубриковані оголошення. Основний зміст інформаційного блоку: аналітика і журналістські розслідування. Рубрики: Гроші, Подорожі, Освіта, Авто, Спорт, Культура, Афіша. Блок реклами та оголошень включає в себе розділи: Нерухомість, Будівництво, Авто, Робота і послуги. День виходу: середа. Розмір: 24 сторінок.

Бажаєте подати оголошення в газету?

Для розміщення оголошення телефонуйте у відділ прийому оголошень. Наші оператори допоможуть обрати рубрику, скласти текст оголошення, здійснити оплату. Працюємо з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00, обід з 13:00 до 14:00, у вівторок працюємо з 9:00 до 14:00, субота та неділя — вихідний. З умовами публікації можна ознайомитись тут. 

Розміщення реклами у газеті RIA плюс Тернопіль

Оголошення

В газеті RIA плюс Тернопіль публікується найбільша кількість оголошень. Оператори відділу прийому оголошень допоможуть обрати рубрику, скласти текст оголошення, здійснити оплату.

Блочна реклама

Розмістити блочну рекламу у газеті RIA плюс Тернопіль можна як у інформаційній частині серед редакційного матеріалу так і серед рубрикованих оголошень.

PR матеріали

Публікація PR статей була і залишається ефективним інструментом залучення клієнтів. Також ви можете замовити публікацію в газеті і на сайті.

Спонсорство

Наша редакція готова розробити цікавий проєкт в якому ваша компанія буде задіяна у якості спонсора. Ефективність таких проєктів перевірена адже сприймається читачем не як реклама а цікавий контент.

Як з нами зв`язатись

Розмістити рекламу

Бажаєте розмістити реламу у газеті RIA плюс? Телефонуйте і ми допоможемо з розробкою рекламної стратегії, виготовимо рекламний макет, опублікуємо статтю, розробимо спонсорський проєкт, тощо.

  • Illustration

    Іванна Лазар-ВиноградоваКерівник відділу(096) 734-80-30

З'вязатись з редакцією

Стали свідком події? Маєте важливу інформацію? Знаєте приховані факти або цікаву історію? Хочете стати експертом чи коментатором наших матеріалів? Напишіть нам на пошту, в фейсбук або телефонуйте :

  • Illustration

    Наталія БурлакуГоловний редактор (097)445-82-67

Передплатит газету RIA плюс

Замовляйте передплату газети RIA плюс по місту редакційним курєром або у відділеннях Укрпошти. Передплатний індекс видання: 22196. Онлайн-передплата тут.

  • Illustration

    Лілія ПавлишинМенеджер з підписки(095) 837-87-14 - вайбер

Залишились запитання?

Зв'яжіться з нами за телефоном (098)477-12-70 або залиште свій номер телефона

Дякуємо!

Перетелефонуємо найближчим часом.

Can't send form.

Please try again later.