Illustration

Газета RIA Козятин

газета №1 у Козятині

Газета RIA Козятин видається вже понад 20 років. Видання вміщує інформаційний блок, рекламу і рубриковані оголошення. Основний зміст інформаційного блоку: місцеві новини, аналітика і журналістські розслідування. Практично кожен житель Козятина знаходить для себе необхідну і корисну інформацію. День виходу: четвер. Обсяг: 16 сторінок.

Бажаєте подати оголошення в газету?

Для розміщення оголошення телефонуйте у відділ прийому оголошень. Наші оператори допоможуть обрати рубрику, скласти текст оголошення, здійснити оплату. Працюємо з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 17:00, субота та неділя — вихідний. З умовами публікації можна ознайомитись тут.

Розміщення реклами у газеті RIA Козятин

Оголошення

В газеті RIA Козятин публікується найбільша кількість оголошень. Оператори відділу прийому оголошень допоможуть обрати рубрику, скласти текст оголошення, здійснити оплату.

Макетна реклама

Розмістити рекламний макет у газеті RIA Козятин можна як у інформаційній частині серед редакційного матеріалу так і серед рубрикованих оголошень.

PR матеріали

Публікація PR статей була і залишається ефективним інструментом залучення клієнтів. Також ви можете замовити публікацію в газеті і на сайті.

Спонсорство

Наша редакція готова розробити цікавий проєкт, в якому ваша компанія буде задіяна у якості спонсора. Ефективність таких проєктів перевірена, адже сприймається читачем не як реклама, а цікавий контент.

Як з нами зв'язатись

Розмістити рекламу

Бажаєте розмістити реламу у газеті RIA Козятин? Телефонуйте і ми допоможемо з розробкою рекламної стратегії, виготовимо рекламний макет, опублікуємо статтю, розробимо спонсорський проєкт тощо.

З'вязатись з редакцією

Стали свідком події? Маєте важливу інформацію? Знаєте приховані факти або цікаву історію? Хочете стати експертом чи коментатором наших матеріалів? Напишіть нам на пошту, в фейсбук або телефонуйте

  • Illustration

    Ірина ШевчукЗаступник редактора 063-738-63-10

Передплатити газету RIA Козятин

Замовляйте передплату газети RIA Козятин у відділеннях Укрпошти. Передплатний індекс видання: 91531. Також газету можна придбати в супермаркетах та магазинах, у вуличних реалізаторів. Онлайн-передплата тут.

Залишились запитання?

Зв'яжіться з нами за телефоном 067-68-78-940 або залиште свій номер телефона

Дякуємо!

Перетелефонуємо найближчим часом.

Can't send form.

Please try again later.