Реклама на радіостанціях Вінниччини

Компанія RIA Media має ексклюзивне право на розміщення реклами на радіо у вінницькому регіоні, співпрацює з дев’ятьма національними радіостанціями, веде мовлення на трьох власних каналах. Завдяки широкому охопленню слухацької аудиторії (понад 70%), реклама на радіо є потужним інструментом для вирішення маркетингових задач компанії.

Illustration

ХІТ FM 102,6лідер рейтингу радіостанцій України та Вінниці

ХIT FM це найбільша національна радіомережа, яка мовить у більш, ніж 70-и містах України. Завдяки вдалому музичному формату, який об'єднує в собі національні та закордонні хіти за останні 15 років, ХIT FM придбав постійну ефективну платоспроможну аудиторію, яка робить цю радіостанцію ефективним носієм реклами! Основна аудиторія слухачів — люди у віці від 16 до 45 років, з ядром аудиторії 25-35 років без явно вираженого пріоритету за статевою ознакою. Реклама розміщується щогодини лише у рекламних блоках ефіру.

НАШЕ РАДІО 106,4

Уже 20 років тільки найкраща музика нашої країни звучить в ефірі радіостанції НАШЕ РАДІО. Формат радіостанції National contemporary - один з найпопулярніших музичних форматів Європи. В ефірі звучать тільки найпопулярніші пісні. За своїм звучанням, тематикою, манерою спілкування та музикою, станція близька кожному жителю України. Cлухачі НАШОГО РАДІО — сучасні українці з простими і зрозумілими життєвими цінностями і принципами.

Illustration
Illustration

ШАНСОН 107.0лідер за обсягом аудиторії 36-55 років

Величезна аудиторія і високий рейтинг радіо ШАНСОН говорять про те, що цей жанр дуже близький широкому колу слухачів. Музичний мікс радіо ШАНСОН це авторська, бардівська пісня, традиційний та сучасний міський романс, рок-музика і народна пісня, російський джаз, пісні з улюблених кінофільмів і багато іншого. Основна аудиторія слухачів — люди у віці від 16 до 65 років, з ядром у віці 36-55 років без явно вираженого пріоритету за статевою ознакою. Реклама розміщується щогодини лише у рекламних блоках ефіру.

KISS FM 90,9лідер за обсягом аудиторії 18-35 років

Уже 20 років тільки найкраща музика нашої країни звучить в ефірі радіостанції НАШЕ РАДІО. Формат радіостанції National contemporary — один з найпопулярніших музичних форматів Європи. В ефірі звучать тільки найпопулярніші пісні. За своїм звучанням, тематикою, манерою спілкування та музикою, станція близька кожному жителю України. Cлухачі НАШОГО РАДІО - сучасні українці з простими і зрозумілими життєвими цінностями і принципами.

Illustration
Illustration

RADIO ROKS 101,4єдина мережева радіостанція, яка грає тільки рок

Roks це музика для чоловіків! Станція, яка дарує кращий коктейль з нових і «золотих» зарубіжних і вітчизняних рок композицій. Слухачі цієї станції дуже рідко переключаються на іншу хвилю. 50% слухачів радіо Roks вважають цю станцію найулюбленішою. Основна аудиторія слухачів — люди у віці від 22 до 45 років, з ядром у віці 25-35 років. Велика частина аудиторії (72%) чоловіки. Реклама розміщується щогодини лише у рекламних блоках ефіру.

МЕЛОДІЯ FM 90,5радіостанція з найнижчою вартістю контакту в цільової аудиторії 46-65 років

Популярна українська і російська музика, золоті хіти, шлягери всіх часів, багато цікавої інформації, новин і цікавих програм - ось далеко не повний список переваг, завдяки яким багато радіослухачів віддали свою перевагу саме радіо Мелодія. Цільова аудиторія цієї станції — чоловіки і жінки у віці 26-55 років. Реклама розміщується щогодини лише у рекламних блоках ефіру.

Illustration
Illustration

DJ FM 91,3

DJ FM — це молодіжна всеукраїнська станція в ефірі якої звучать як перевірені часом хіти, так і новинки світових танцполів. Велика музична колекція сучасних хітів, а також активна позиція взаємодії із аудиторією приваблює слухачів. В ефірі регулярні інтерактивні проекти, хіт-паради, актуальні новини. Основна аудиторія слухачів - люди у віці від 16 до 45 років, з ядром у віці 25 — 35 років. Велика частина аудиторії (60%) жінки Реклама розміщується щогодини лише у рекламних блоках ефіру.

RELAX 105,9

Radio Relax — це трансляція емоцій - легких, спокійних, добрих. Це музика в форматі easy listening, що створює для слухача спокійний емоційний фон, в якому йому буде комфортно їхати на роботу, працювати, займатися улюбленими справами, відпочивати і взагалі жити у великому місті. Радіо Relax орієнтоване на слухачів у віці від 30 до 50 років, досить активну аудиторію, яка, будучи дорослою і успішною, зберігає смак до життя, не боїться інновацій та керується принципом: "Життя триває тут і зараз". Реклама розміщується щогодини лише у рекламних блоках ефіру.

Illustration
Illustration

ОКЕЙ FM 

в Козятині 99,5 / в Хмільнику 105,5 / в Калинівці 88.2

ОКЕЙ FM — радіостанція що працює у містах Козятин 99,5, Хмільник 105,5 і Калинівка 88.2 вінницької області та у місті Хмельницький. В ефірі ОКЕЙ FM лунають популярні українські і світові хіти для широкої слухацької аудиторії. Є низка інформаційних та розважальних програм. Цільовою аудиторією радіостанції це жителі Хмільника, Козятина, Калинівки та прилеглих населених пунктів у віці від 25 до 55 років. Реклама розміщується щогодини у рекламних блоках ефіру. Є ниска спонсорських програм.

Радіо Байрактар 104,1

Радіо БАЙРАКТАР — це радіостанція безпрецедентного українського спротиву. Це радіо для кожного українця, котрий воює, стоїть на блок-постах, лікує, рятує, готує, прибирає, возить, носить, гасить пожежі, співає, говорить, пише, молиться, чи просто тихо вірить в ЗСУ та Україну.
Музика на Радіо БАЙРАКТАР — патріотичні та войовничі українські пісні.В ефірі Радіо БАЙРАКТАР ми не говоримо зайвих слів, тільки найважливіші та найнеобхідніші. Наша сила — пісня визвольної історичної війни.
Радіо БАЙРАКТАР — музика української перемоги!

Illustration

Розміщення реклами на радіостанціях

Запис сценарія

Копірайтинг — створення сценаріїв для аудіоролика. Надається три варіанти тексту згідно із завданням у брифі.

Медіаплани

Розміщення готового ролику до ефіру.

Види роликів

1. Рекламне оголошення — запис диктора. Стандартне музичне оформлення.2. Аудіо ролик з одним диктором — запис професійного диктора, два варіанта музичного оформлення, звукові спецефекти (відповідно до змісту сценарія).3. Аудіо ролик з двома дикторами — запис професійних дикторів або акторів, два варіанта музичного оформлення, звукові спецефекти (відповідно до змісту сценарія).4. Рекламна пісня — запис професійного вокалиста, озвучка диктора для інформаційної частини, музичне оформлення, звукові спецефекти (відповідно до змісту сценарія).

Як з нами зв`язатись

Розмістити рекламу

Бажаєте розмістити рекламу на радіостанціях Вінниці? Телефонуйте, і ми допоможемо з розробкою рекламної стратегії, виготовимо рекламний ролик, підготуємо медіаплан, розмістимо в ефір.

Залишились запитання?

Зв'яжіться з нами за телефоном (067) 430-32-81 або залиште свій номер телефона

Дякуємо!

Перетелефонуємо найближчим часом.

Can't send form.

Please try again later.