Реклама на радіостанціях Вінниччини

Компанія RIA Media має ексклюзивне право на розміщення реклами на радіо у вінницькому регіоні, співпрацює з дев’ятьма національними радіостанціями, веде мовлення на трьох власних каналах. Завдяки широкому охопленню слухацької аудиторії (понад 70%), реклама на радіо є потужним інструментом для вирішення маркетингових задач компанії.

Illustration

ХІТ FM 102,6лідер рейтингу радіостанцій України та Вінниці

ХIT FM це найбільша національна радіомережа, яка мовить у більш, ніж 70-и містах України. Завдяки вдалому музичному формату, який об'єднує в собі національні та закордонні хіти за останні 15 років, ХIT FM придбав постійну ефективну платоспроможну аудиторію, яка робить цю радіостанцію ефективним носієм реклами! Основна аудиторія слухачів — люди у віці від 16 до 45 років, з ядром аудиторії 25-35 років без явно вираженого пріоритету за статевою ознакою. Реклама розміщується щогодини лише у рекламних блоках ефіру.

НАШЕ РАДІО 106,4

Уже 20 років тільки найкраща музика нашої країни звучить в ефірі радіостанції НАШЕ РАДІО. Формат радіостанції National contemporary - один з найпопулярніших музичних форматів Європи. В ефірі звучать тільки найпопулярніші пісні. За своїм звучанням, тематикою, манерою спілкування та музикою, станція близька кожному жителю України. Cлухачі НАШОГО РАДІО — сучасні українці з простими і зрозумілими життєвими цінностями і принципами.

Illustration
Illustration

Шлягер ФМ 107.0лідер за обсягом аудиторії 36-55 років

Величезна аудиторія і високий рейтинг радіо Шлягер ФМ говорять про те, що цей жанр дуже близький широкому колу слухачів. Музичний мікс радіо Шлягер ФМ це авторська, бардівська пісня, традиційний та сучасний міський романс, рок-музика і народна пісня, російський джаз, пісні з улюблених кінофільмів і багато іншого. Основна аудиторія слухачів — люди у віці від 16 до 65 років, з ядром у віці 36-55 років без явно вираженого пріоритету за статевою ознакою. Реклама розміщується щогодини лише у рекламних блоках ефіру.

KISS FM 90,9лідер за обсягом аудиторії 18-35 років

Уже 20 років тільки найкраща музика нашої країни звучить в ефірі радіостанції НАШЕ РАДІО. Формат радіостанції National contemporary — один з найпопулярніших музичних форматів Європи. В ефірі звучать тільки найпопулярніші пісні. За своїм звучанням, тематикою, манерою спілкування та музикою, станція близька кожному жителю України. Cлухачі НАШОГО РАДІО - сучасні українці з простими і зрозумілими життєвими цінностями і принципами.

Illustration
Illustration

RADIO ROKS 101,4єдина мережева радіостанція, яка грає тільки рок

Roks це музика для чоловіків! Станція, яка дарує кращий коктейль з нових і «золотих» зарубіжних і вітчизняних рок композицій. Слухачі цієї станції дуже рідко переключаються на іншу хвилю. 50% слухачів радіо Roks вважають цю станцію найулюбленішою. Основна аудиторія слухачів — люди у віці від 22 до 45 років, з ядром у віці 25-35 років. Велика частина аудиторії (72%) чоловіки. Реклама розміщується щогодини лише у рекламних блоках ефіру.

МЕЛОДІЯ FM 90,5радіостанція з найнижчою вартістю контакту в цільової аудиторії 46-65 років

Популярна українська і російська музика, золоті хіти, шлягери всіх часів, багато цікавої інформації, новин і цікавих програм - ось далеко не повний список переваг, завдяки яким багато радіослухачів віддали свою перевагу саме радіо Мелодія. Цільова аудиторія цієї станції — чоловіки і жінки у віці 26-55 років. Реклама розміщується щогодини лише у рекламних блоках ефіру.

Illustration
Illustration

DJ FM 91,3

DJ FM — це молодіжна всеукраїнська станція в ефірі якої звучать як перевірені часом хіти, так і новинки світових танцполів. Велика музична колекція сучасних хітів, а також активна позиція взаємодії із аудиторією приваблює слухачів. В ефірі регулярні інтерактивні проекти, хіт-паради, актуальні новини. Основна аудиторія слухачів - люди у віці від 16 до 45 років, з ядром у віці 25 — 35 років. Велика частина аудиторії (60%) жінки Реклама розміщується щогодини лише у рекламних блоках ефіру.

RELAX 105,9

Radio Relax — це трансляція емоцій - легких, спокійних, добрих. Це музика в форматі easy listening, що створює для слухача спокійний емоційний фон, в якому йому буде комфортно їхати на роботу, працювати, займатися улюбленими справами, відпочивати і взагалі жити у великому місті. Радіо Relax орієнтоване на слухачів у віці від 30 до 50 років, досить активну аудиторію, яка, будучи дорослою і успішною, зберігає смак до життя, не боїться інновацій та керується принципом: "Життя триває тут і зараз". Реклама розміщується щогодини лише у рекламних блоках ефіру.

Illustration
Illustration

ОКЕЙ FM 

в Козятині 99,5 / в Хмільнику 105,5 / в Калинівці 88.2

ОКЕЙ FM — радіостанція що працює у містах Козятин 99,5, Хмільник 105,5 і Калинівка 88.2 вінницької області та у місті Хмельницький. В ефірі ОКЕЙ FM лунають популярні українські і світові хіти для широкої слухацької аудиторії. Є низка інформаційних та розважальних програм. Цільовою аудиторією радіостанції це жителі Хмільника, Козятина, Калинівки та прилеглих населених пунктів у віці від 25 до 55 років. Реклама розміщується щогодини у рекламних блоках ефіру. Є ниска спонсорських програм.

Радіо Байрактар 104,1

Радіо БАЙРАКТАР — це радіостанція безпрецедентного українського спротиву. Це радіо для кожного українця, котрий воює, стоїть на блок-постах, лікує, рятує, готує, прибирає, возить, носить, гасить пожежі, співає, говорить, пише, молиться, чи просто тихо вірить в ЗСУ та Україну.
Музика на Радіо БАЙРАКТАР — патріотичні та войовничі українські пісні.В ефірі Радіо БАЙРАКТАР ми не говоримо зайвих слів, тільки найважливіші та найнеобхідніші. Наша сила — пісня визвольної історичної війни.
Радіо БАЙРАКТАР — музика української перемоги!

Illustration

Розміщення реклами на радіостанціях

Запис сценарія

Копірайтинг — створення сценаріїв для аудіоролика. Надається три варіанти тексту згідно із завданням у брифі.

Медіаплани

Розміщення готового ролику до ефіру.

Види роликів

1. Рекламне оголошення — запис диктора. Стандартне музичне оформлення.2. Аудіо ролик з одним диктором — запис професійного диктора, два варіанта музичного оформлення, звукові спецефекти (відповідно до змісту сценарія).3. Аудіо ролик з двома дикторами — запис професійних дикторів або акторів, два варіанта музичного оформлення, звукові спецефекти (відповідно до змісту сценарія).4. Рекламна пісня — запис професійного вокалиста, озвучка диктора для інформаційної частини, музичне оформлення, звукові спецефекти (відповідно до змісту сценарія).

Як з нами зв`язатись

Розмістити рекламу

Бажаєте розмістити рекламу на радіостанціях Вінниці? Телефонуйте, і ми допоможемо з розробкою рекламної стратегії, виготовимо рекламний ролик, підготуємо медіаплан, розмістимо в ефір.

Залишились запитання?

Зв'яжіться з нами за телефоном (067) 430-32-81 або залиште свій номер телефона

Дякуємо!

Перетелефонуємо найближчим часом.

Can't send form.

Please try again later.