Illustration

Газета RIA Вінниця

газета №1 у Вінниця

RIA — найбільш авторитетна у Вінниці газета. Це газета для думаючих, самостійних, енергійних людей. РІА — незалежне видання і власними доходами повністю фінансує свою діяльність. Газета RIA складається з трьох частин: інформаційний блок, реклама і рубриковані оголошення та телепрограма. Основний зміст інформаційного блоку: аналітика і журналістські розслідування. Рубрики: Гроші, Подорожі, Освіта, Авто, Спорт, Культура, Афіша. Блок реклами та оголошень включає в себе розділи: Нерухомість, Будівництво, Авто, Робота і послуги. День виходу: середа. Розмір: 48 сторінок.

Бажаєте подати оголошення в газету?

Для розміщення оголошення телефонуйте у відділ прийому оголошень. Наші оператори допоможуть обрати рубрику, скласти текст оголошення, здійснити оплату. Працюємо - понеділок з 9:00 до 20:00 - вівторок — п'ятниця з 9:00 до 18:00 - субота і неділя з 10:00 до 19:00 З умовами публікації можна ознайомитись тут...

Розміщення реклами у газеті RIA Вінниця

Оголошення

В газеті RIA Вінниця публікується найбільша кількість оголошень. Оператори відділу прийому оголошень допоможуть обрати рубрику, скласти текст оголошення, здійснити оплату.

Блочна реклама

Розмістити блочну рекламу у газеті RIA Вінниця можна як у інформаційній частині серед редакційного матеріалу так і серед рубрикованих оголошень.

PR матеріали

Публікація PR статей була і залишається ефективним інструментом залучення клієнтів. Також ви можете замовити публікацію в газеті і на сайті.

Спонсорство

Наша редакція готова розробити цікавий проєкт в якому ваша компанія буде задіяна у якості спонсора. Ефективність таких проєктів перевірена адже сприймається читачем не як реклама а цікавий контент.

Як з нами зв`язатись

Розмістити рекламу

Бажаєте розмістити реламу у газеті RIA? Телефонуйте і ми допоможемо з розробкою рекламної стратегії, виготовимо рекламний макет, опублікуємо статтю, розробимо спонсорський проєкт, тощо.

  • Illustration

    Тетяна СолоднюкКерівник відділу(097) 354-80-14

З'вязатись з редакцією

Стали свідком події? Маєте важливу інформацію? Знаєте приховані факти або цікаву історію? Хочете стати експертом чи коментатором наших матеріалів? Напишіть нам на пошту, в фейсбук або телефонуйте :

Передплатит газету RIA

Замовляйте передплату газети RIA по місту редакційним курєром або у відділеннях Укрпошти. Передплатний індекс видання: 40030. Онлайн-передплата тут.

  • Illustration

    Людмила ТатьянчукМенеджер з підписки(097) 486-25-99

Залишились запитання?

Зв'яжіться з нами за телефоном +38 (0432) 555-111 або залиште свій номер телефона

Дякуємо!

Перетелефонуємо найближчим часом.

Can't send form.

Please try again later.