РІА Козятин

Illustration

ONLINE ВИДАННЯ №1 У КОЗЯТИНІ

РІА Козятин — сайт про Козятин для козятинчан і не тільки. Тут ви можете почитати найсвіжіші новини, подивитися фото та відео, залишити свою думку у коментарях та навіть написати свою статтю і розмістити її у новинах від читачів.

АУДИТОРІЯ САЙТУ РІА Козятин

Аудиторія — 160 тисяч читачів на місяць. Основна частина аудиторії віком від 25 до 54 років (73%). Переважна більшість аудиторії жінки (79%)

Illustration

Розміщення реклами на сайті РІА Козятин

Комерційна новина (стаття)

Ми пропонуємо публікацію вашої статті на нашому сайті з описом вашого бізнесу, товару чи послуги. Ваша стаття буде розміщена в розділі, що відповідає тематиці вашої діяльності, що забезпечить максимальну увагу цільової аудиторії.
Після публікації вашої статті, ми надамо вам повний звіт про кількість переглядів та кліків на ваші посилання, що дозволить вам відстежувати ефективність рекламної кампанії.

Банерна реклама

Для банерного розміщення передбачені декілька площадок вдвох розмірах: 1200*250 і 300*400. Рекламні формати 1200*250і 300*400 при крос-медійному розміщенні дозволяютьзменшити вплив «банерної сліпоти» і забезпечують високийрівень позитивної реакції на рекламне повідомлення.

PR-Online-Public-Relations-handshake

Партнер рубрики

Ми пропонуємо співпрацю з різними рубриками на нашому сайті, які відповідають тематиці вашого бізнесу. В рамках нашої співпраці, ми можемо розміщувати ваші рекламні матеріали на сторінках рубрики, в якій ви зацікавлені.

ВІДЕО РЕКЛАМА

Для розміщення відео на сайті РІА Козятин передбачені двіплощадки у розмірі 300*400 на яких може бути розміщенавідео реклама. Відео транслюється без звуку.

Нативна реклама

На сайті РІА Козятин нативна реклама може бути реалізована у форматі статей, блогів, відео та інших медіа-форматів. Ми можемо допомогти вам створивати цікавий та змістовний контент, який буде цікавим для читачів, а в той же час, буде містити інформацію про ваш продукт чи послугу.
Нативна реклама не виглядає як типова реклама, тому не сприймається як нав'язлива. Залучає увагу читачів, оскільки вона пропонує корисний та цікавий контент. Дозволяє побудувати позитивний імідж у цільової аудиторії.

ПОСТИ В СОЦ.МЕРЕЖАХ ТА МЕСЕНДЖЕРАХ САЙТУ

Аудиторія групФейсбук — 11 000 підписниківІнстаграм — 8 770 підписниківViber — 1 634 підписниківTelegram — 4 650 підписників

Як з нами зв`язатись

Розмістити рекламу

Бажаєте розмістити реламу у газеті РІА Козятин? Телефонуйте і ми допоможемо з розробкою рекламної стратегії, виготовимо рекламний макет, опублікуємо статтю, розробимо спонсорський проєкт, тощо.

З'вязатись з редакцією

Стали свідком події? Маєте важливу інформацію? Знаєте приховані факти або цікаву історію? Хочете стати експертом чи коментатором наших матеріалів? Напишіть нам на пошту, в фейсбук або телефонуйте :

Передплатит газету РIA Козятин

Замовляйте передплату газети РIA Козятин у відділеннях Укрпошти. Передплатний індекс видання: 91531. Також газету можна придбати в супермаркетах та магазинах, у вуличних реалізаторів. Онлайн-передплата тут.

Залишились запитання?

Зв'яжіться з нами за телефоном (067) 687-89-40 або залиште свій номер телефона

Дякуємо!

Перетелефонуємо найближчим часом.

Can't send form.

Please try again later.