Реклама на радіостанціях Ужгорода

Компанія RIA Media має ексклюзивне право на розміщення реклами на трьох радіостанціях у закарпатському регіоні. Завдяки широкому охопленню слухацької аудиторії, реклама на радіо є потужним інструментом для вирішення маркетингових задач компанії.

Illustration

ЛЮКС FM 105,2

Люкс ФМ — це одна з найпопулярніших радіостанцій, ефір якої транслюється в 30 містах України.Одна з особливостей даної радіостанції — широке вікове охоплення аудиторії, це чоловіки та жінки у віці 18-65 років, з них 43% — чоловіків, та 57% жінок, сімейні, активно працюючі спеціалісти та керівники. 80% слухачів Люкс ФМ мають дохід середній або вище середнього.

Illustration

ШАНСОН 87,9

Лідер за обсягом аудиторії 30-55 років

Радіо "Шансон" — українська мережева радіостанція, яку вже давно охоче слухають у Луцьку, Львові, Чернівцях, Ужгороді, Тернополі, Вінниці, Хмельницькому та багатьох інших містах України. Радіо "Шансон" виправдовує свій слоган — "Хороша музика тільки для вас". Радіо "Шансон" — це легендарна мережева радіостанція, яка стабільно охоплює велику аудиторію серед дорослих забезпечених людей віком від 30 до 55 років. Щодня на хвилю цієї радіостанції налаштовується близько півтора мільйона українців Музичне наповнення радіостанції — україномовні пісні та хіти зарубіжної естради.

РАДІО П'ЯТНИЦЯ 91,6 

В 2022 році Ваша улюблена народна радіостанція П’ятниця повернулась в ефір в оновленому форматі!
Станція залишилася народною, зрозумілою і дружньою. Оформлення радіостанції на 100% україномовне. Музична основа — україномовні та зарубіжні пісні у форматі поп-естради: 60% від усього музичного наповнення займають україномовні хіти знайомі кожному, інші 40% хіти зарубіжної естрадиВ 2022 році гасло радіостанції «У нас завжди п’ятниця», було замінено на більш доречне «За Перемогу!».
Аудиторія радіостанції: 57% чоловіки, 43% жінки. 65% слухачів — сімейні люди, 80% — старші 30 років, а 88% слухачів мають дохід середній або вище середнього.

Illustration

Розміщення реклами на радіостанціях

Запис сценарія

Копірайтинг — створення сценаріїв для аудіоролика. Надається три варіанти тексту згідно із завданням у брифі.

Медіаплани

Розміщення готового ролику до ефіру.

Види роликів

1. Рекламне оголошення — запис диктора. Стандартне музичне оформлення.
2. Аудіо ролик з одним диктором — запис професійного диктора, два варіанта музичного оформлення, звукові спецефекти (відповідно до змісту сценарія).
3. Аудіо ролик з двома дикторами — запис професійних дикторів або акторів, два варіанта музичного оформлення, звукові спецефекти (відповідно до змісту сценарія).
4. Рекламна пісня — запис професійного вокалиста, озвучка диктора для інформаційної частини, музичне оформлення, звукові спецефекти (відповідно до змісту сценарія).

Як з нами зв`язатись

Розмістити рекламу

Бажаєте розмістити рекламу на радіостанціях Ужгорода? Телефонуйте, і ми допоможемо з розробкою рекламної стратегії, виготовимо рекламний ролик, розмістимо в ефір, тощо.

Залишились запитання?

Зв'яжіться з нами за телефоном (097) 501-50-67 або залиште свій номер телефона

Дякуємо!

Перетелефонуємо найближчим часом.

Can't send form.

Please try again later.