Moemisto.ua

Illustration

ПОВНА АФІША МІСТАВСІ ПОДІЇ НА ОДНОМУ САЙТІ

MOEMISTO.UA — це повна афіша твого міста. В афіші багато тематичних рубрик, де публікуються анонси всіх заходів міста: концерти, вистави, кіно, дітям, навчання, спорт, виставки, відпочинок, розіграші, шопінг, вечірки, подорожі, суспільні події. Кожен анонс — це окрема сторінка з детальною інформацією про захід: дата, адреса та місце проведення, детальна програма, фото та відео від організаторів події, можливість купити квитки онлайн чи зареєструватись.

ПОНАД 250 ТИС. ЧИТАЧІВ НА МІСЯЦЬ

Наша аудиторія — це молоді, активні жителі та гості міста, які шукають ідеї для відпочинку та дозвілля у своєму місті: куди піти у будні, де відпочити з друзями, чи як провести час з дитиною?
Вони шукають, обирають та купупють квитки на заходи, тобто готові витрачати на своє дозвілля.Основна частина аудиторії — люди у віці 25 — 35 років.

Illustration

Розміщення реклами на сайті moemisto.ua

Стаття-огляд

Розмістити інформацію про вас, про ваш івент, про дозвілля чи про навчання у вашому закладі можна як у анонсі, так і в тематичному матеріалі-огляді у розділі "Цікаві статті/Блог".

Анонс

В Афіші MoeMisto.ua зібрана вся афіша міста. Допоможемо опублікувати анонс заходу, обрати рубрику та запропонуємо вигідні умови для якісного та ефективного розміщення.

PR матеріали

Публікація PR статей була і залишається ефективним інструментом залучення клієнтів. Також ви можете замовити публікацію на сайті з відкритими посиланнями.

Розіграш квитків

Наша редакція готова запропонувати вам створення та проведення розіграшів квитків на івент у соцмережах. Ефективність таких активностей перевірена, адже в соцмережах публікація розіграшу набирає масового охоплення та активного залучення аудиторії і сприймається не як реклама.

Як з нами зв`язатись

Розмістити рекламу

Бажаєте розмістити анонс заходу в афіші MoeMisto.ua? Звертайтесь, і ми допоможемо вам з рекламою вашого івенту, щоб охопити всю аудиторію міста та продати усі квитки :

Залишились запитання?

Зв'яжіться з нами за телефоном (096) 966-50-64 або залиште свій номер телефона

Дякуємо!

Перетелефонуємо найближчим часом.

Can't send form.

Please try again later.