20 хвилин

Illustration

ONLINE ВИДАННЯ №1 У ВІННИЦІ ТА ТЕРНОПОЛІ

Найпопулярніший інформаційний сайт у Вінниці та Тернополі.Щодня на сайті публікуються новини в сфері культури, політики, світського життя, освіти, здорового способу життя. Кожен читач може поділитися своєю думкою чи поглядом на світ, опублікувавши власну новину.Рубрики сайту: Події, Люди, Подорожі, Розслідування, Здоров'я, Гроші, Культурний відпочинок, Спорт, Кримінал, Дороги і транспорт, Освіта.

АУДИТОРІЯ САЙТУ 20 ХВИЛИН ВІННИЦЯ

Illustration

Аудиторія — 1,9 млн читачів на місяць. Основна частина аудиторії віком від 25 до 54 років (71%), з невеликою перевагою жінок (68%). Користувачі сайту люди з середнім та високим рівнем достатку.

АУДИТОРІЯ САЙТУ 20 ХВИЛИН ТЕРНОПІЛЬ

Illustration

Аудиторія — 1,5 млн читачів на місяць. Основна частина аудиторії віком від 25 до 45 років (57%), з невеликою перевагою жінок (67%). Користувачі сайту люди з середнім та високим рівнем достатку.

Розміщення реклами на сайті 20 хвилин

Комерційна новина (стаття)

Ми пропонуємо публікацію вашої статті на нашому сайті з описом вашого бізнесу, товару чи послуги. Ваша стаття буде розміщена в розділі, що відповідає тематиці вашої діяльності, що забезпечить максимальну увагу цільової аудиторії. Після публікації вашої статті, ми надамо вам повний звіт про кількість переглядів та кліків на ваші посилання, що дозволить вам відстежувати ефективність рекламної кампанії.

Банерна реклама

Ми пропонуємо високоякісне розміщення вашої банерної реклами на сторінках сайту, які відповідають тематиці вашого бізнесу. Наші сторінки мають велику кількість відвідувачів, що дозволяє ефективно донести вашу рекламну інформацію до максимальної аудиторії.Для банерного розміщення передбачені декілька площадок вдвох розмірах: 1200*250 і 300*400. Рекламні формати 1200*250і 300*400 при крос-медійному розміщенні дозволяютьзменшити вплив «банерної сліпоти» і забезпечують високийрівень позитивної реакції на рекламне повідомлення.

PR-Online-Public-Relations-handshake

Партнер рубрики

Ми пропонуємо співпрацю з різними рубриками на нашому сайті, які відповідають тематиці вашого бізнесу. В рамках нашої співпраці, ми можемо розміщувати ваші рекламні матеріали на сторінках рубрики, в якій ви зацікавлені.

ВІДЕО РЕКЛАМА

Для розміщення відео на сайті 20 хвилин передбачені двіплощадки у розмірі 300*400 та 1200*250 на яких може бути розміщена відео реклама. Відео транслюється без звуку.

Нативна реклама

На сайті 20 хвилин нативна реклама може бути реалізована у форматі статей, блогів, відео та інших медіа-форматів. Ми можемо допомогти вам створивати цікавий та змістовний контент, який буде цікавим для читачів, а в той же час, буде містити інформацію про ваш продукт чи послугу.
Нативна реклама не виглядає як типова реклама, тому не сприймається як нав'язлива. Залучає увагу читачів, оскільки вона пропонує корисний та цікавий контент. Дозволяє побудувати позитивний імідж у цільової аудиторії.

ПОСТИ В СОЦ.МЕРЕЖАХ ТА МЕСЕНДЖЕРАХ САЙТУ

Аудиторія групФейсбук — 182 000 підписників у Вінниці, та 164 000 у ТернополіІнстаграм — 31 400 підписників у Вінниці, та 22 300 у ТернополіViber — 17 328 підписників у Вінниці, та 11 798 у ТернополіTelegram — 36 100 підписників у Вінниці, та 38 300 у Тернополі

Як з нами зв`язатись

Розмістити рекламу у Вінниці

Бажаєте розмістити реламу на сайті 20 хвилин? Телефонуйте і ми допоможемо з розробкою рекламної стратегії, виготовимо рекламний макет, напишемо та опублікуємо статтю, розробимо спонсорський проєкт, тощо.

  • Illustration

    Альона ЧередніченкоКерівник відділу(097) 292-74-37

Розмістити рекламу у Тернополі

Бажаєте розмістити реламу на сайті 20 хвилин? Телефонуйте і ми допоможемо з розробкою рекламної стратегії, виготовимо рекламний макет, напишемо та опублікуємо статтю, розробимо спонсорський проєкт, тощо.

З'вязатись з редакцією у Вінниці

Стали свідком події? Маєте важливу інформацію? Знаєте приховані факти або цікаву історію? Хочете стати експертом чи коментатором наших матеріалів? Напишіть нам на пошту, в фейсбук або телефонуйте :

З'вязатись з редакцією в Тернополі

Стали свідком події? Маєте важливу інформацію? Знаєте приховані факти або цікаву історію? Хочете стати експертом чи коментатором наших матеріалів? Напишіть нам на пошту, в фейсбук або телефонуйте :

  • Illustration

    Наталія БурлакуГоловний редактор (097) 445-82-67

Залишились запитання?

Зв'яжіться з нами за телефоном +38 (0432) 555-111 або залиште свій номер телефона

Дякуємо!

Перетелефонуємо найближчим часом.

Can't send form.

Please try again later.