Як подати оголошення в газету РIA Козятин

Для розміщення оголошення в газети РIA Козятин телефонуйте у відділ прийому оголошень (контакти вказано нижче). Оператори відділу прийому оголошень допоможуть обрати рубрику, скласти текст оголошення, здійснити оплату.

ПРАВИЛА ПУБЛІКАЦІЇ ОГОЛОШЕНЬ

  Зателефонуйте до відділу прийому оголошень (контакти вказано нижче).

  Платні оголошення у найближчий номер газети РІА подаються протягом тижня до понеділка включно.

  Продиктуйте оператору номер Вашої медіа-картки (перелік пунктів продажу вказано нижче), номер телефону, текст оголошення, рубрику та категорію. Є можливість розміщення оголошення без меді-картки.

  Після прийому оголошення з медіа-картки списується сума за публікацію (вартість публікації вказано нижче).

  При потребі подати термінове оголошення у вівторок ви можете скористатись публікацією в інформаційну частину газети “РIA”.

ТЕРМІН ДІЇ МЕДІА-КАРТКИ

  від 20 до 100 грн. — 1 місяць з моменту активації;

  300, 500,1000, 2000 грн. — 3 місяця з моменту активації;

  4000, 10000 грн. — 6 місяців з моменту активації.

Більш детальну інформацію про умови публікації у різних виданнях можна дізнатись зателефонувавши у відділ прийому оголошень за нижче вказаними контактами.

Відділ прийому оголошень

Телефони:

Графік роботи:

● понеділок — п'ятниця з 9:00 до 17:00● субота — неділя — вихідний

Вартість розміщення оголошень за категоріями:

● Продам, куплю, міняю, різне — 10 грн.● Виділене оголошення жирним шрифтом — 30 грн.● Оголошення в рамці — 50 грн. ● Продаж свійських тварин — 40 грн.● Авто та нерухомість — 15 грн.● Ремонт та послуги — 80 грн.● Рубрика робота — 80 грн.● Втрата документів — 60 грн.● Вітання, некрологи1. 62 х 56 мм. — 80 грн.2. 126 х 56 мм — 160 грн.3. 126 х 84 мм — 240 грн.4. 126 х 112 мм — 320 грн.5. 126 х 140 мм — 400 грн 6. 126 х 168 мм — 480 грн.Пункти прийому оголошень: м. Козятин, вул. Незалежності, 39 (будівля Укрпошти)

ПУБЛІЧНА УГОДА між редакцією газети «RIA» та її Клієнтами 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ 1.0. Клієнт - фізична, або юридична особа, яка має бажання розміщати на сторінках газет оголошення чи прайс-стрічки. 1.1. Вся інформація, призначена для публікації в газеті “RIA», приймається на підставі повної взаємної довіри. 1.2. При будь-яких обставинах відповідальність за достовірність будь-якої інформації (включаючи всі види оголошень та реклами) несе тільки особа, яка подала її. 1.3. Читач - фізична, або юридична особа, яка бажає скористатися опублікованою інформацією, попереджається про необхідність проведення ретельної перевірки фактів, викладених в опублікованій інформації, перед тим, як укласти певні угоди.
1.4. Газета «RIA» знімає з себе всю відповідальність перед подавцями інформації (включаючи оголошення), читачами та особами, які користуються інформацією, що публікується, за будь-яку шкоду, завдану в результаті будь-яких обставин, які виникли в наслідок надання інформації юридичними та фізичними особами для публікації в газеті «RIA».
1.5. Оголошення приймаються і публікуються винятково на розсуд газети «RIA». Будь-яке оголошення може бути відредаговано і класифіковано так, як газета «RIA» вважає за необхідне.
1.6. Клієнт гарантує, що вхідні дзвінки на номери телефонів, що зазначені в оголошеннях, чи прайсах, не є платними за спеціальним (підвищеними тарифами). В іншому випадку Клієнт зобов’язується навести в оголошенні повну інформацію про вартість вхідних дзвінків. У випадку порушення зазначеного, Клієнт зобов’язаний відшкодувати усі збитки, спричинені Виконавцю (редакції газети “RIA”) та/або третім особам.
1.7. Тільки в тому випадку, якщо Клієнт з усіма пунктами цього положення згодний, він може користуватися послугами з розміщення оголошень у газеті «RIA».
2. ПРАВИЛА ПОДАЧІ ОГОЛОШЕНЬ ТА ПРАЙСІВ
2.1. Визначення: • одне оголошення — текст (не включаючи телефону до 30 знаків) до 80 (160 — при сплаті подвійного тарифу) знаків. • одне ОСОБЛИВЕ оголошення — заголовок до 20 знаків, текст до 80 знаків (160 — при сплаті подвійного тарифу), телефон, або адреса до 30 знаків. • одне фото-оголошення — фотографія (CМYK, 23мм*17мм, 300 dpi), чотири стрічки тексту до 27 знаків в кожній, телефон, або адреса до 16 знаків. • Один Прайс — найменування товару (до 33 знаків), ціна, телефон до 11 знаків. • Краща пропозиція — найменування товару (до 20 знаків), телефон до 11 знаків. Кожний Клієнт повинен придбати медіа-картку “RIA” номіналом від 20 гривень. 20-гривнева картка дійсна 1 місяць з моменту ії першого використання - активації. Активацією медіа-картки “RIA” вважається дата прийому на неї першого оголошення. Після цього Клієнт може подавати платні та безкоштовні оголошення за багатоканальним телефоном 555-135 (вівторок-субота - з 9.00-21.00, неділя - з 9.00-24.00)
2.2. У вівторок, середу, четвер, п’ятницю, суботу, неділю одній особі (фізичній чи юридичній) можна подати для публікації в газеті «RIA» одне оголошення чи один прайс (крім рубрик:1,1-1,9, 2,1-2,5, 5, 6, 9.1, 19, 24, 25 та 26) БЕЗКОШТОВНО (послуга категорії “А”), подзвонивши за багатоканальним телефоном 555-135 (вівторок-субота - з 9.00-21.00, неділя - з 9.00-24.00 ) та назвавши секретний номер медіа-картки “RIA”, на якій є не менше 20 гривень. При цьому з медіа-картки “RIA” гроші не списуються. В продажу є медіа-картки “RIA” від 20 до 10000 грн.
2.3. Якщо Клієнт має бажання у вівторок, середу, четвер, п’ятницю, суботу, неділю, понеділок подати більшу кількість оголошень або прайс-листів (а також в рубрики1,1-1,9, 2,1-2,5, 5, 6, 9.1, 19, 24, 25 та 26), необхідно купити медіа-картку “RIA” з секретним кодом. В такому разі з неї буде списано 20 грн. за кожне оголошення чи прайс-лист, подані понад “ліміт” (послуга категорії “Б”).
2.4. Також можна подати у вівторок, середу, четвер, п’ятницю, суботу, неділю, понеділок виділений прайс чи виділене оголошення, при цьому з медіа-картки “RIA” буде списано 30 грн.(послуга категорії “В”).
2.5. Також можна подати у вівторок, середу, четвер, п’ятницю, суботу, неділю, понеділок інформацію в рубрику «Кращі пропозиції» (друкується на початку рубрики, виділяється рамкою), при цьому з медіа-картки “RIA” буде списано 40 грн (послуга категорії “Д”). Для цієї категорії подвійного тарифу не існує. Для рубрик 1.0, 2.0, 3.0, 4.0, 5.0 та 8.0 текст: до 50 знаків, ціна: до 6 знаків, телефон: до 18 знаків. Для інших рубрик - текст: до 20 знаків, телефон: до 11 знаків.
2.6. Якщо Клієнт має бажання подати у вівторок, середу, четвер, п’ятницю, суботу, неділю, понеділок особливе виділене оголошення, з медіа-картки “RIA” буде списано 130 грн.(послуга категорії “О”).
2.7. Якщо Клієнт має бажання подати у вівторок, середу, четвер, п’ятницю, суботу, неділю, понеділок фото-оголошення, з медіа-картки “RIA” буде списано 180 грн. (послуга категорії “Ф”). Оголошення категорії “Ф” приймаються тільки від приватних осіб.
2.8. У вівторок, а при бажанні Клієнта в будь-який інший день, можна розмістити своє оголошення в щотижневій газеті «TЕЛЕсенсація». Це послуга категорії “T”, її вартість 30 грн. за звичайне оголошення, або 40 грн. за виділене. У вівторок Клієнт може скористатись цією послугою до 18.00.
2.9. Якщо Клієнт має бажання у вівторок, середу, четвер, п’ятницю, суботу, неділю, понеділок подати Привітання у газету “RIA”, з медіа-картки “RIA” буде списано 30 грн (послуга категорії “П”). Кількість знаків поздоровлення повинна бути не більше 130 при звичайному тарифі, та не більш 260 знаків при подвійному тарифі. Підпис: 20 знаків.
2.10. Послуга “Подвійний тариф”. Якщо Клієнт має бажання подати оголошення (крім прайсів, та рубрики “Кращі пропозиції”) до 160 знаків, потрібно сплатити подвійний тариф. Ця послуга діє тільки для оголошень, які подаються за категоріями: “Б” (при цьому додатково потрібно сплатити 20 грн.), “В” (додатково сплатити 30 грн), “О” (додатково сплатити 65 грн.), “Т” (додатково сплатити 30 грн. за звичайне, або 40 грн. за виділене оголошення), “П” (додатково сплатити 30 грн.). У рубрику 20 (Знайомства) оголошення приймаються тільки до 200 знаків за звичайним тарифом. Безкоштовні оголошення та праси категорії “А”, оголошення категорії “Д”, та фото оголошення категорії “Ф” за подвійним тарифом не приймаються.
2.11. Послуга “підняти вище”. Якщо Клієнт має бажання підняти своє оголошення чи прайс вище (на початок рубрики), він повинен додатково сплатити 20 грн. Ця послуга не діє для безкоштовних оголошень, поданих за категорією “А”. Всі оголошення чи прайси, поданні за цією послугою сортуються окремо, відповідно до правил комп`ютерного сортування, та друкуються на початку замовленої рубрики.
2.12. Клієнт може доручити уповноваженому продавцю медіа-карток “RIA” від свого імені і за свій рахунок подати оголошення в газету “RIA” категорій “Б”, “В”, “Д”,“О”, “Т”, “Ф” і “П”.
2.13. На декілька номерів вперед приймаються оголошення категорій “Б”, “В”, “Д”,“О”, “Т”, “Ф” і “П”.
2.14 Якщо Клієнт має бажання змінити текст або номер телефону вже поданого раніше оголошення або прайса, він повинен назвати код медіа-картки “RIA”, з якої подавалось це оголошення.
2.15.Усіоголошення та прайси автоматично сортуються в алфавітному порядку за правилами комп’ютерного сортування.
3. ГАЗЕТА «RIA» і КЛІЄНТ ДОМОВИЛИСЬ ПРО ТЕ ЩО НЕ БУДУТЬ ОПУБЛІКОВАНІ (в тому числі у випадку оплати):
3.1. Оголошення з більшою кількістю знаків, ніж визначено у п.2.1—2.13.
3.2. Оголошення про пропозиції роботи без зазначення номера телефону, а також посередників з працевлаштування, які не мають ліцензій.
3.3. Оголошення без зазначення №№ ліцензій, якщо діяльність підлягає ліцензуванню, а також ті, які суперечать Закону України «Про рекламу».
3.4. Оголошення, які суперечать нормам здорового глузду та моралі.
3.5. Оголошення про знайомства з іншими координатами, крім «до запитання», «а/с» та e-mail.
3.6. Не оплачені оголошення, подані зверх ліміту.
3.7. Оголошення та прайси з неправильно зазначеним номером рубрики.
3.8. Оголошення про втрату документів (печатки) без пред’явлення документів, що засвідчують особу, яка подає оголошення.
3.9. Прайси, які вміщують більше одного номера телефону в рубриках 6.1; 6.2; 7.1; 7.2; 7.3; 7.4; 8.6; 8.7; 8.8; 8.9; 11.1; 11.2; 12.1; 12.2; 13.1; 13.2; 14.1; 14.2; 15.1; 15.2; 16.1; 16.2. 3.10. У випадках, перерахованих в п. 3.1-3.10, Клієнт не буде мати претензій з повернення заплачених ним грошей до підприємця, який їх прийняв, і до газети “RIA”.
4. «RIA» і Клієнт будуть використовувати тільки акредитовані ПРИЙМАЛЬНІ ПУНКТИ ОГОЛОШЕНЬ І ПРОДАЖУ медіа-картОк “RIA”: