Мій Цукровий - онлайн-журнал для людей з діабетом

Illustration

«Мій Цукровий» — українське медіа та освітньо-медичний інфопростір про та для людей з діабетом та їхнього оточення: актуальні події діасвіту, новини diatech та diapharma, дослідження, рекомендації, інтерв’ю, інструкції, опитування, голосування, спецпроєкти, книги та керівництва для пацієнтів та спеціалістів, організація освітньо-розважальних заходів DiabetFest.
Наша аудиторія — це люди з діабетом, їхні близькі та рідні, батьки дітей з діабетом, ендокринологи, сімейні лікарі, кардіологи, дієтологи, нутриціологи та інші профільні спеціалісти, які працюють з людьми з діабетом, метаболічним синдромом, ожирінням, порушеннями серцево-судинної системи, зору, патологіями нирок тощо.
У своїй діяльності ми: ● Використовуємо та спираємося на evidence based джерела.● Пропагуємо оптимістичний погляд на життя з діабетом.● Популяризуємо обізнаність та прийняття діабету на індивідуальному та суспільному рівнях● Впевнені, що знання та усвідомленість — це основа компенсованого діабету, можливість запобігти ускладненням діабету, мати довге та якісне життя.
А тепер ви можете ще й відвідати онлайн-магазин з діатоварами SaharokSHOP.
«Мій Цукровий» — простою мовою про діабет!

«МІЙ ЦУКРОВИЙ» У ЦИФРАХ:

НАС ЧИТАЮТЬ: люди з діабетом, їхні близькі та рідні; батьки дітей з діабетом; ендокринологи, сімейні лікарі, кардіологи, дієтологи та нутриціологи — спеціалісти; та експерти, які працюють з людьми з діабетом, метаболічним синдромом, ожирінням, порушеннями серцево-судинної системи, зору, патологіями нирок тощо

47 700

переглядів

24 000

унікальних відвідувачів

2.09 хв

тривалість перебування 

21 900

охоплення у Фесйбук

6 500

охоплення в Інстаграм

86,6%

відвідувачів з мобільних пристроїв

11,2%

відвідувачів з комп'ютерів

2,2%

відвідувачі з планшетів

Розміщення реклами на сайті «Мій Цукровий» 

ПУБЛІКАЦІЯ

Новина, подія, прес-реліз, знайомство з продуктом, послугою, брендом, інтерв’ю — можливість донести цільовій авдиторії конкретну інформацію, бачення компанії, заохотити до взаємодії.

Банерна реклама

Універсальний та дієвий формат просування бренду, продукту, послуги, що впродовж обумовленого періоду забезпечує покази реклами користувачам сайту.

PR-Online-Public-Relations-handshake

БРЕНДУВАННЯ

Брендування (спонсорство) окремої рубрики або потоку публікацій. Бажана тематика. Видимість та доступність для кожного користувача сайту.

Нативна реклама

Розповідь/історія із ненав’язливою інформацією про продукт/послугу/бренд «поміж рядків». Стильне оформлення та цікаве подання, яке хочеться дочитати до останнього слова.

Промо у соціальних мережах

Платне просування для максимального охоплення та залучення цільової аудиторії.

НАШІ СПЕЦПРОЄКТИ

 • Illustration

  ОСВІТНЬО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ ІВЕНТ DIABETFEST

  ● Офлайн захід для людей з діабетом та їхніх близьких.● Лекції лікарів та представників diatech● Презентації та дегустації корисних та безпечних для глікемії продуктів● Healthy-зона — проведення консультацій та обстежень під час заходу компаніями-партнерами заходу (клініки, лабораторії)● Game-зона зона для дітей● Snack-зона для всіх гостей заходу● Обмін думками, гарний настрій, розіграші подарунків від партнерів та спонсорів DiabetFest

 • Illustration

  Керівництва та посібники для лікарів з
  ведення пацієнтів з діабетом та коморбідними
  захворюваннями.

  Враховують актуальні рекомендації міжнародних діабетичних організацій, створюються за сприяння та співавторства кваліфікованих лікарів.

 • Illustration

  Моя Цукрова школа

  Структуровані та ілюстровані видання «Моя Цукрова школа» для людей з діабетом, їхніх близьких та лікарів.

Слідкуйте за нашими новинами:

Як з нами зв`язатись

Партнерство та реклама 

За усіма питаннями щодо партнерства та розміщення реклами на сайті та інших медіаплатформах «Мій Цукровий» — телефонуйте, звертайтеся електронною поштою. Ми допоможемо з розробкою рекламної стратегії, виготовленням рекламного макету, створенням та публікацією статті, розробкою спонсорського проєкту тощо.

Залишились запитання?

Зв'яжіться з нами за телефоном +38 067 390 97 13 або залиште свій номер телефона

Дякуємо!

Перетелефонуємо найближчим часом.

Can't send form.

Please try again later.