Як подати оголошення в газету РIA плюс Тернопіль

Для розміщення оголошення в газети РIA плюс Тернопіль телефонуйте у відділ прийому оголошень (контакти вказано нижче). Оператори відділу прийому оголошень допоможуть обрати рубрику, скласти текст оголошення, здійснити оплату.

ПРАВИЛА ПУБЛІКАЦІЇ ОГОЛОШЕНЬ

  Зателефонуйте до відділу прийому оголошень (контакти вказано нижче).

  Платні оголошення у найближчий номер газети РІА подаються протягом тижня до 14 години вівторка.

  Продиктуйте оператору номер Вашої медіа-картки (перелік пунктів продажу вказано нижче), номер телефону, текст оголошення, рубрику та категорію. Є можливість розміщення оголошення без меді-картки.

  Після прийому оголошення з медіа-картки списується сума за публікацію (вартість публікації вказано нижче).

  При потребі подати термінове оголошення у вівторок ви можете скористатись публікацією в інформаційну частину газети “RIA”.

ТЕРМІН ДІЇ МЕДІА-КАРТКИ

  від 20 до 100 грн. — 1 місяць з моменту активації;

  300, 500,1000, 2000 грн. — 3 місяця з моменту активації;

  4000, 10000 грн. — 6 місяців з моменту активації.

Більш детальну інформацію про умови публікації у різних виданнях можна дізнатись зателефонувавши у відділ прийому оголошень за нижче вказаними контактами.

Відділ прийому оголошень

Графік роботи:

● понеділок, середа — п'ятниця з 09:00 до 18:00 ● вівторок з 09:00 до 14:00● обід з 13:00 до 14:00● субота та неділя - вихідний

Вартість розміщення оголошень за категоріями:

Вартість розміщення оголошень за категоріями:● Звичайне оголошення — 30 гривень● Виділене оголошення — 50 гривень● Довідник — 100 гривень● Загублені — 100 гривеньПункти продажу медіа-карток газети RIA плюс Тернопіль тут


ПУБЛІЧНА УГОДАміж редакцією газети «RIA плюс» та її Клієнтами
1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.0. Клієнт - фізична, або юридична особа, яка має бажання розміщувати на сторінках газет оголошення чи прайс-стрічки. 1.1. Вся інформація, призначена для публікації в газеті «RIA плюс», приймається на підставі повної взаємної довіри.1.2. При будь-яких обставинах відповідальність за достовірність будь-якої інформації (включаючи всі види оголошень та реклами) несе тільки особа, яка подала її.1.3. Читач - фізична, або юридична особа, яка бажає скористатися опублікованою інформацією, попереджається про необхідність проведення ретельної перевірки фактів, викладених в опублікованій інформації, перед тим, як укласти певні угоди.1.4. Газета «RIA плюс» знімає з себе всю відповідальність перед продавцями інформації (включаючи оголошення), читачами та особами, які користуються інформацією, що публікується, за будь-яку шкоду, завдану в результаті будь-яких обставин, які виникли внаслідок надання інформації юридичними та фізичними особами для публікації в газеті «RIA плюс».1.5. Оголошення приймаються і публікуються винятково на розсуд газети «RIA плюс». Будь-яке оголошення може бути відредаговано і класифіковано так, як газета «RIA плюс» вважає за необхідне.1.6. Клієнт гарантує, що вхідні дзвінки на номери телефонів, що зазначені в оголошеннях, чи прайсах, не є платними за спеціальним (підвищеними тарифами). В іншому випадку Клієнт зобов’язується навести в оголошенні повну інформацію про вартість вхідних дзвінків. У випадку порушення зазначеного, Клієнт зобов’язаний відшкодувати усі збитки, спричинені Виконавцю (редакції газети «RIA плюс») та/або третім особам.1.7. Тільки в тому випадку, якщо Клієнт з усіма пунктами цього положення згодний, він може користуватися послугами з розміщення оголошень у газеті «RIA плюс».
2. ПРАВИЛА ПОДАЧІ ОГОЛОШЕНЬ ТА ПРАЙСІВ
2.1. Визначення: Одне оголошення — текст до 130 знаків. В оголошенні можна подавати 2 номери телефонів; Прайс до 38 символів, один номер телефону;Довідник до 19 символів, один номер телефону.Кожний Клієнт повинен придбати медіа-картку «RIA плюс» номіналом від 30 гривень. Після цього Клієнт може подавати платні оголошення за телефонами: 23-52-03; 23-53-27; +38(098)-477-12-70 (понеділок, середа, четвер, п’ятниця - з 9.00-18.00 (обідня перерва з 13-00 до 14-00), вівторок - з 9.00-14.00))2.2. Оголошення, що будуть надруковані звичайним шрифтом, коштуватимуть 30 грн. Ціна виділеного оголошення (друкується виділеним шрифтом) - 50 грн.Оголошення в рубрику «Довідник» коштує 100 грн.Оголошення про втрату документів - 100 грн. (50% знижка для військових та пенсіонерів)З середи до п'ятниці включно Клієнт може подати оголошення вартістю 30 грн.;В понеділок та вівторок приймаються лише оголошення виділені за терміновим тарифом 50 грн.2.3. При подачі оголошень, що підлягають ліцензуванню, необхідно подати у редакцію копію ліцензії.2.4. Клієнт може доручити уповноваженому продавцю медіа-карток «РIA плюс» від свого імені і за свій рахунок подати оголошення в газету «RIA плюс»;2.5. Якщо Клієнт має бажання змінити текст або номер телефону вже поданого раніше оголошення або прайса, він повинен назвати вказати номер телефону вказаного в оголошенні.2.6. Усі оголошення та прайси автоматично сортуються в алфавітному порядку за правилами комп’ютерного сортування.
3. ГАЗЕТА «RIA плюс» та КЛІЄНТ ДОМОВИЛИСЬ ПРО ТЕ, ЩО НЕ БУДУТЬ ОПУБЛІКОВАНІ (в тому числі у випадку оплати):
3.1. Оголошення з більшою кількістю знаків, ніж визначено у п.2.13.2. Оголошення про пропозиції роботи без зазначення номера телефону, а також посередників з працевлаштування, які не мають ліцензій.3.3. Оголошення без зазначення №№ ліцензій, якщо діяльність підлягає ліцензуванню, а також ті, які суперечать Закону України «Про рекламу».3.4. Оголошення, які суперечать нормам здорового глузду та моралі.3.5. Оголошення про знайомства з іншими координатами, крім «до запитання», «а/с» та e-mail.3.6. Не оплачені оголошення, подані зверх ліміту.3.7. Оголошення та прайси з неправильно зазначеним номером рубрики.3.8. Оголошення про втрату документів (печатки) без пред’явлення документів, що засвідчують особу, яка подає оголошення.3.9. Прайси, які вміщують більше одного номера телефону. У випадках, перерахованих в п. 3.1-3.10, Клієнт не буде мати претензій з повернення сплачених ним грошей до підприємця, який їх прийняв, і до газети «RIA плюс».
4. «RIA плюс» і Клієнт будуть використовувати тільки акредитовані ПРИЙМАЛЬНІ ПУНКТИ ОГОЛОШЕНЬ І ПРОДАЖУ медіа-карток «RIA плюс» перелік яких опублікований у кожному номері газети «RIA плюс».