Реклама на радіостанціях Хмельниччини

Компанія RIA Media має ексклюзивне право на розміщення реклами на радіо у Хмельницькому регіоні, співпрацює з десятьма національними радіостанціями, веде мовлення на власному каналі. Завдяки широкому охопленню слухацької аудиторії (понад 80%), реклама на радіо є потужним інструментом для вирішення маркетингових задач компанії.

ОКЕЙ FM 105,4Єдина радіостанція Хмельницького з місцевим мовленням

ОКЕЙ FM — це провідна радіостанція Хмельницького, 24 години на добу хмельницького ефіру. Актуальні новини, максимальне висвітлення подій, гарний настрій, влучний гумор, стійкий інтерес активних слухачів, далеко не повний портрет радіостанції, яка працює не тільки "Для дорослих"! ОКЕЙ FM слухають люди від 18 до 55 років. Програма цієї станції однаково близька як молодим людям, так і слухачам середнього віку. Реклама розміщується щогодини у рекламних блоках ефіру. Є низка спонсорських програм.

Illustration
Illustration

ХІТ FM 106,7лідер рейтингу радіостанцій України та Хмельницького

ХІТ FM це найбільша національна радіомережа, яка мовить у більш, ніж 70-и містах України. Завдяки вдалому музичному формату, який об'єднує в собі національні та закордонні хіти за останні 15 років, ХІТ FM придбав постійну ефективну платоспроможну аудиторію, яка робить цю радіостанцію ефективним носієм реклами! Аудиторія: Ядро аудиторії ХІТ FM — жінки і чоловіки, віком від 18 років і старше із середнім і високим рівнем доходу.

П'ЯТНИЦЯ 105,0

П'ЯТНИЦЯ — це не просто станція, це справжній друг, з яким завжди можна розділити своє дозвілля. На хвилях цієї радіостанції Ви завжди почуєте свої улюблені пісні, які не дивлячись на час, залишаються "золотими хітами" сучасності. Звучання П’ЯТНИЦІ підкорює слухача своєю душевністю і простотою. Це радіостанція яка завжди заряджає веселим настроєм, позитивними емоціями і з наповнюємо будні справжнім духом свята. Слухацька аудиторія: люди у віці 25 — 45 років з ядром аудиторії 30 — 39 років.

Illustration
Illustration

Шлягер ФМ 104,0

Велика аудиторія і високий рейтинг радіо Шлягер ФМ говорять про те, що цей жанр дуже близький широкому колу слухачів. Музичний мікс радіо Шлягер ФМ це авторська, бардівська пісня, традиційний та сучасний міський романс, рок-музика і народна пісня, російський джаз, пісні з улюблених кінофільмів і багато іншого. Основна аудиторія радіо Шлягер ФМ — люди у віці 25 — 65 років, чоловіки і жінки з доходом вище середнього, ініціативні, самостійні, що відрізняються лояльністю до радіостанції, переважно власники автомобілів. Реклама розміщується щогодини лише у рекламних блоках ефіру.

KISS FM 103,6

KISS FM — найпопулярніша радіостанція серед української молоді. KISS FM це кращі танцювальні хіти минулого, актуальні треки сьогодення і зростаючі новинки в світі клубної музики. KISS FM — це резиденція топових діджеїв світу і України. Основна аудиторія слухачів — люди у віці від 16 до 45 років, з ядром у віці 16-25 років. Велика частина аудиторії (61%) чоловіки. Реклама розміщується щогодини лише у рекламних блоках ефіру.

Illustration
Illustration

ROKS 107,1єдина мережева радіостанція, яка грає тільки рок

ROKS це музика для чоловіків! Станція, яка дарує кращий коктейль з нових і «золотих» зарубіжних і вітчизняних рок композицій. Слухачі цієї станції дуже рідко переключаються на іншу хвилю. 50% слухачів радіо ROKS вважають цю станцію найулюбленішою. Основна аудиторія слухачів — люди у віці від 22 до 45 років, з ядром у віці 25-35 років. Велика частина аудиторії (72%) чоловіки. Реклама розміщується щогодини лише у рекламних блоках ефіру.

МЕЛОДІЯ FM 106,0радіостанція з найнижчою вартістю контакту в цільової аудиторії 36-45 років

Популярна українська і російська музика, золоті хіти, шлягери всіх часів, багато цікавої інформації, новин і цікавих програм — ось далеко не повний список переваг, завдяки яким багато радіослухачів віддали свою перевагу саме радіо МЕЛОДІЯ. Цільова аудиторія цієї станції — чоловіки і жінки у віці 26 — 55 років. Реклама розміщується щогодини лише у рекламних блоках ефіру.

Illustration
Illustration

НАШЕ РАДІО 103,1

Уже 20 років тільки найкраща музика нашої країни звучить в ефірі радіостанції НАШЕ РАДІО. Формат радіостанції National contemporary - один з найпопулярніших музичних форматів Європи. В ефірі звучать тільки найпопулярніші пісні. За своїм звучанням, тематикою, манерою спілкування та музикою, станція близька кожному жителю України. Cлухачі НАШОГО РАДІО — сучасні українці з простими і зрозумілими життєвими цінностями і принципами.

ЛЮКС FM- 101,2 FМ

ЛЮКС FM — одна з найпопулярніших радіостанцій, ефір якої транслюється в 30 містах України. Окрім музичних та рекламних блоків в ефірі — тільки хороші новини, ранкове шоу, хіт-паради, ігрові, вітальні та розважальні програми. Одна з особливостей даної радіостанції — широкий вікове охоплення аудиторії, це чоловіки та жінки у віці 18-65 років, з них 43% — чоловіків, та 57% жінок, здебільшого сімейні, активно працюючі спеціалісти та керівники. 80% слухачів ЛЮКС FM мають високий дохід і стабільний матеріальний статус.

Illustration
Illustration

Радіо БАЙРАКТАР 101,7

Радіо БАЙРАКТАР — це радіостанція безпрецедентного українського спротиву. Це радіо для кожного українця, котрий воює, стоїть на блок-постах, лікує, рятує, готує, прибирає, возить, носить, гасить пожежі, співає, говорить, пише, молиться, чи просто тихо вірить в ЗСУ та Україну.Музика на Радіо БАЙРАКТАР – патріотичні та войовничі українські пісні.В ефірі Радіо БАЙРАКТАР ми не говоримо зайвих слів, тільки найважливіші та найнеобхідніші. Наша сила – пісня визвольної історичної війни.Радіо БАЙРАКТАР – музика української перемоги!

Розміщення реклами на радіостанціях

Запис сценарія

Копірайтинг — створення сценаріїв для аудіоролика. Надається три варіанти тексту згідно із завданням у брифі.

Медіаплани

Розміщення готового ролику до ефіру.

Види роликів

1. Рекламне оголошення — запис диктора. Стандартне музичне оформлення.
2. Аудіо ролик з одним диктором — запис професійного диктора, два варіанта музичного оформлення, звукові спецефекти (відповідно до змісту сценарія).
3. Аудіо ролик з двома дикторами — запис професійних дикторів або акторів, два варіанта музичного оформлення, звукові спецефекти (відповідно до змісту сценарія).
4. Рекламна пісня — запис професійного вокалиста, озвучка диктора для інформаційної частини, музичне оформлення, звукові спецефекти (відповідно до змісту сценарія).

Як з нами зв`язатись

Розмістити рекламу

Бажаєте розмістити рекламу на радіостанціях Хмельницького? Телефонуйте, і ми допоможемо з розробкою рекламної стратегії, виготовимо рекламний ролик, підготовимо медіаплани, розмістимо в ефір.

Залишились запитання?

Зв'яжіться з нами за телефоном (098) 481-27-40 або залиште свій номер телефона

Дякуємо!

Перетелефонуємо найближчим часом.

Can't send form.

Please try again later.