Реклама на радіостанціях Вінниччини

Компанія RIA Media має ексклюзивне право на розміщення реклами на радіо у вінницькому регіоні, співпрацює з дев’ятьма національними радіостанціями,  веде мовлення на двох власних каналах. Завдяки широкому охопленню слухацької аудиторії (понад 70%), реклама на радіо є потужним інструментом для вирішення маркетингових задач компанії.

ХІТ FM 102,6

Лідер рейтингу радіостанцій України та Вінниці

ХIT FM це найбільша національна радіомережа, яка мовить у більш, ніж 70-и містах України. Завдяки вдалому музичному формату, який об'єднує в собі національні та закордонні хіти за останні 15 років, ХIT FM придбав постійну ефективну платоспроможну аудиторію, яка робить цю радіостанцію ефективним носієм реклами! Основна аудиторія слухачів - люди у віці від 16 до 45 років, з ядром аудиторії 25-35 років без явно вираженого пріоритету за статевою ознакою.  Реклама розміщується щогодини лише у рекламних блоках ефіру.

НАШЕ РАДІО 106,4

Уже 20 років тільки найкраща музика нашої країни звучить в ефірі радіостанції НАШЕ РАДІО. Формат радіостанції National contemporary - один з найпопулярніших музичних форматів Європи. В ефірі звучать тільки найпопулярніші пісні. За своїм звучанням, тематикою, манерою спілкування та музикою, станція близька кожному жителю України. Cлухачі НАШОГО РАДІО - сучасні українці з простими і зрозумілими життєвими цінностями і принципами. 

Шансон 107.0

Лідер за обсягом аудиторії 36-55 років

Величезна аудиторія і високий рейтинг радіо ШАНСОН говорять про те, що цей жанр дуже близький широкому колу слухачів. Музичний мікс радіо ШАНСОН це авторська, бардівська пісня, традиційний та сучасний міський романс, рок-музика і народна пісня, російський джаз, пісні з улюблених кінофільмів і багато іншого. Основна аудиторія слухачів - люди у віці від 16 до 65 років, з ядром у віці 36-55 років без явно вираженого пріоритету за статевою ознакою. Реклама розміщується щогодини лише у рекламних блоках ефіру.

Kiss FM 90,9

Лідер за обсягом аудиторії 18-35 років

KISS FM - найпопулярніша радіостанція серед вінницької молоді. KISS FM це кращі танцювальні хіти минулого, актуальні треки сьогодення і зростаючі новинки в світі клубної музики. KISS FM - це резиденція топових діджеїв світу і України. Основна аудиторія слухачів - люди у віці від 16 до 45 років, з ядром у віці 16-25 років. Велика частина аудиторії (61%) чоловіки Реклама розміщується щогодини лише у рекламних блоках ефіру.

RADIO ROKS 101,4

Єдина мережева радіостанція, яка грає тільки рок

Roks це музика для чоловіків! Станція, яка дарує кращий коктейль з нових і «золотих» зарубіжних і вітчизняних рок композицій. Слухачі цієї станції дуже рідко переключаються на іншу хвилю. 50% слухачів радіо Roks вважають цю станцію найулюбленішою. Основна аудиторія слухачів - люди у віці від 22 до 45 років, з ядром у віці 25-35 років. Велика частина аудиторії (72%) чоловіки. Реклама розміщується щогодини лише у рекламних блоках ефіру.

Мелодія fm 90,5

Радіостанція з найнижчою вартістю контакту в цільової аудиторії 36-45 років 

Популярна українська і російська музика, золоті хіти, шлягери всіх часів, багато цікавої інформації, новин і цікавих програм - ось далеко не повний список переваг, завдяки яким багато радіослухачів віддали свою перевагу саме радіо Мелодія. Цільова аудиторія цієї станції - чоловіки і жінки у віці 26-55 років. Реклама розміщується щогодини лише у рекламних блоках ефіру.

Power FM 91,3

POWER FM - це молодіжна всеукраїнська станція в ефірі якої звучать як перевірені часом хіти, так і новинки світових танцполів. Велика музична колекція сучасних хітів, а також активна позиція взаємодії із аудиторією приваблює слухачів. В ефірі регулярні інтерактивні проекти, хіт-паради, актуальні новини. Основна аудиторія слухачів - люди у віці від 16 до 45 років, з ядром у віці 25-35 років. Велика частина аудиторії (60%) жінки Реклама розміщується щогодини лише у рекламних блоках ефіру.

Relax 105,9

Radio Relax - це трансляція емоцій - легких, спокійних, добрих. Це музика в форматі easy listening, що створює для слухача спокійний емоційний фон, в якому йому буде комфортно їхати на роботу, працювати, займатися улюбленими справами, відпочивати і взагалі жити у великому місті. Радіо Relax орієнтоване на слухачів у віці від 30 до 50 років, досить активну аудиторію, яка, будучи дорослою і успішною, зберігає смак до життя, не боїться інновацій та керується принципом: "Життя триває тут і зараз". Реклама розміщується щогодини лише у рекламних блоках ефіру.

ОКЕЙ FM 99,5 / 105,5

ОКЕЙ FM - це нова радіостанція що віднедавна працює у містах Козятин 99,5 та Хмельник 105,5 вінницької області та у місті Хмельницький. В ефірі ОКЕЙ FM лунають популярні українські і російкі хіти для широкої слухацької аудиторії. Є низка інформаційних та розважальних програм. Цільовою аудиторією радіостанції це жителі Хмельника, Козятина та прилеглих населених пунктів у віці від 25 до 65 років. Реклама розміщується щогодини у рекламних блоках ефіру. Є ниска спонсорських програм.

ІНШІ РАДІОСТАНЦІЇ

РАДІОСТАНЦІЇ ТЕРНОПОЛЯ

ЛЮКС FM, АВТОРАДІО, ШАНСОН, П'ЯТНИЦЯ 

Детальніше...

РАДІОСТАНЦІЇ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

ХІТ FM, РУССКОЕ РАДИО, ROKS, KISS FM, МЕЛОДІЯ, ОКЕЙ FM, АВТОРАДІО, НАШЕ РАДІО, ШАНСОН, П'ЯТНИЦЯ

Детальніше...

+38 (0432) 555-111

Зв'яжіться з нами або залиште свій номер телефона