Реклама на радіостанціях Тернопільщини

Компанія RIA Media має ексклюзивне право на розміщення реклами на радіо у тернопільському регіоні і співпрацює з п’ятьма національними радіостанціями. Завдяки широкому охопленню слухацької аудиторії (понад 70%), реклама на радіо є потужним інструментом для вирішення маркетингових задач компанії.

Люкс FM 104,5

ЛЮКС FM - це одна з найпопулярніших радіостанцій, ефір якої транслюється в 30 містах України. Окрім музичних та рекламних блоків в ефірі -  тільки хороші  новини, ранкове шоу, хіт-паради, ігрові, вітальні та розважальні програми. Одна з особливостей даної радіостанції – широкий вікове охоплення аудиторії, це чоловіки та жінки у віці 18-65 років, з них 43% - чоловіків, та 57% жінок, здебільшого сімейні, активно працюючі спеціалісти та керівники. 80% слухачів ЛЮКС FM мають високий дохід і стабільний матеріальний статус.

АВТОРАДІО 91,7

Автомобільне радіо №1 в Україні

АВТОРАДІО - це надійний друг для своїх слухачів. Основа музичного формату: Adult Contemporary - кращі зарубіжні / вітчизняні хіти. Це зона повсякденного комфорту з різноманітною корисною перевіреною інформацією і «перевіреної», «успішної» музикою з простими ритмами. Це ідеальний плей-лист і кращий попутник протягом усього дня. На АВТОРАДІО звучить оперативна і точна інформація про дорожні пробки якій довіряють мільйони лояльних слухачів. Цільова аудиторія: чоловіки 30-35 років

ШАНСОН 90,8

Величезна аудиторія і високий рейтинг радіо ШАНСОН говорять про те, що цей жанр дуже близький широкому колу слухачів. Музичний мікс радіо ШАНСОН це авторська, бардівська пісня, традиційний та сучасний міський романс, рок-музика і народна пісня, російський джаз, пісні з улюблених кінофільмів і багато іншого. Основна аудиторія слухачів - люди у віці від 16 до 65 років, з ядром у віці 36-55 років без явно вираженого пріоритету за статевою ознакою. Реклама розміщується щогодини лише у рекламних блоках ефіру.

Радіо п'ятниця 91,2 / 100,6

Радіо П'ЯТНИЦЯ, що веде мовлення у Тернополі та Бережанах - це не просто станція, це справжній друг, з яким завжди можна розділити своє дозвілля. На хвилях цієї радіостанції Ви завжди почуєте свої улюблені пісні, які не дивлячись на час, залишаються "золотими хітами" сучасності. Звучання П’ЯТНИЦІ підкорює слухача своєю душевністю і простотою. Це радіостанція яка завжди заряджає веселим настроєм, позитивними емоціями і з наповнюємо будні справжнім духом свята. Слухацька аудиторія: люди у віці 25-45 років з ядром аудиторії 30-39 років. 

ІНШІ РАДІОСТАНЦІЇ

РАДІОСТАНЦІЇ ВІННИЦІ

ХІТ FM, РУССКОЕ РАДИО, ROKS, KISS FM, МЕЛОДІЯ, ОКЕЙ FM, НАШЕ РАДІО, ШАНСОН, POWER FM, RELAX

Детальніше...

РАДІОСТАНЦІЇ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

ХІТ FM, РУССКОЕ РАДИО, ROKS, KISS FM, МЕЛОДІЯ, ОКЕЙ FM, АВТОРАДІО, НАШЕ РАДІО, ШАНСОН, П'ЯТНИЦЯ

Детальніше...

+38 (0432) 555-111

Зв'яжіться з нами або залиште свій номер телефона