Реклама на радіостанціях Хмельниччини

Компанія RIA Media має ексклюзивне право на розміщення реклами на радіо у хмельницькому регіоні, співпрацює з дев’ятьма національними радіостанціями, веде мовлення на власному каналі. Завдяки широкому охопленню слухацької аудиторії (понад 70%), реклама на радіо є потужним інструментом для вирішення маркетингових задач компанії.

ОКЕЙ FM 105,4

Єдина радіостанція Хмельницького з місцевим мовленням

ОКЕЙ FM - це провідна радіостанція Хмельницького,  24 години на добу хмельницького ефіру. Актуальні новини, максимальне висвітлення подій, гарний настрій, влучний гумор, стійкий інтерес активних слухачів, далеко не повний портрет радіостанції, яка працює не тільки "Для дорослих"!  ОКЕЙ FM слухають люди від 18 до 55 років. Програма цієї станції однаково близька як молодим людям, так і слухачам середнього віку. Реклама розміщується щогодини у рекламних блоках ефіру. Є низка спонсорських програм.

АВТОРАДІО 107,6

Автомобільне радіо №1 в Україні

АВТОРАДІО - це надійний друг для своїх слухачів. Основа музичного формату: Adult Contemporary - кращі зарубіжні / вітчизняні хіти. Це зона повсякденного комфорту з різноманітною корисною перевіреною інформацією і «перевіреної», «успішної» музикою з простими ритмами. Це ідеальний плей-лист і кращий попутник протягом усього дня. На АВТОРАДІО звучить оперативна і точна інформація про дорожні пробки якій довіряють мільйони лояльних слухачів. Цільова аудиторія: чоловіки 30-35 років

ХІТ FM 106,7

Лідер рейтингу радіостанцій України та Хмельницького

ХІТ FM це найбільша національна радіомережа, яка мовить у більш, ніж 70-и містах України. Завдяки вдалому музичному формату, який об'єднує в собі національні та закордонні хіти за останні 15 років, ХІТ FM придбав постійну ефективну платоспроможну аудиторію, яка робить цю радіостанцію ефективним носієм реклами!  Аудиторія: Ядро аудиторії ХІТ FM - жінки і чоловіки, віком від 18 років і старше із середнім і високим рівнем доходу. 

П'ЯТНИЦЯ 105,0

П'ЯТНИЦЯ - це не просто станція, це справжній друг, з яким завжди можна розділити своє дозвілля. На хвилях цієї радіостанції Ви завжди почуєте свої улюблені пісні, які не дивлячись на час, залишаються "золотими хітами" сучасності. Звучання П’ЯТНИЦІ підкорює слухача своєю душевністю і простотою. Це радіостанція яка завжди заряджає веселим настроєм, позитивними емоціями і з наповнюємо будні справжнім духом свята. Слухацька аудиторія: люди у віці 25-45 років з ядром аудиторії 30-39 років. 

ШАНСОН 104,0

Велика аудиторія і високий рейтинг радіо ШАНСОН говорять про те, що цей жанр дуже близький широкому колу слухачів. Музичний мікс радіо ШАНСОН це авторська, бардівська пісня, традиційний та сучасний міський романс, рок-музика і народна пісня, російський джаз, пісні з улюблених кінофільмів і багато іншого.  Основна аудиторія радіо ШАНСОН  - люди у віці 25 - 65 років, чоловіки і жінки з доходом вище середнього, ініціативні, самостійні, що відрізняються лояльністю до радіостанції, переважно власники автомобілів. Реклама розміщується щогодини лише у рекламних блоках ефіру.

KISS FM 103,6

KISS FM - найпопулярніша радіостанція серед української молоді. KISS FM це кращі танцювальні хіти минулого, актуальні треки сьогодення і зростаючі новинки в світі клубної музики. KISS FM - це резиденція топових діджеїв світу і України. Основна аудиторія слухачів - люди у віці від 16 до 45 років, з ядром у віці 16-25 років. Велика частина аудиторії (61%) чоловіки. Реклама розміщується щогодини лише у рекламних блоках ефіру.

ROKS 107,1

Єдина мережева радіостанція, яка грає тільки рок

ROKS це музика для чоловіків! Станція, яка дарує кращий коктейль з нових і «золотих» зарубіжних і вітчизняних рок композицій. Слухачі цієї станції дуже рідко переключаються на іншу хвилю. 50% слухачів радіо ROKS вважають цю станцію найулюбленішою. Основна аудиторія слухачів - люди у віці від 22 до 45 років, з ядром у віці 25-35 років. Велика частина аудиторії (72%) чоловіки. Реклама розміщується щогодини лише у рекламних блоках ефіру.

МЕЛОДІЯ FM 106,0

Радіостанція з найнижчою вартістю контакту в цільової аудиторії 36-45 рокі

Популярна українська і російська музика, золоті хіти, шлягери всіх часів, багато цікавої інформації, новин і цікавих програм - ось далеко не повний список переваг, завдяки яким багато радіослухачів віддали свою перевагу саме радіо МЕЛОДІЯ. Цільова аудиторія цієї станції - чоловіки і жінки у віці 26-55 років. Реклама розміщується щогодини лише у рекламних блоках ефіру.

НАШЕ РАДІО 103,1

Уже 20 років тільки найкраща музика нашої країни звучить в ефірі радіостанції НАШЕ РАДІО. Формат радіостанції National contemporary - один з найпопулярніших музичних форматів Європи. В ефірі звучать тільки найпопулярніші пісні. За своїм звучанням, тематикою, манерою спілкування та музикою, станція близька кожному жителю України. Cлухачі НАШОГО РАДІО - сучасні українці з простими і зрозумілими життєвими цінностями і принципами. 

ЛЮКС FM- 101,2 FМ

ЛЮКС FM - одна з найпопулярніших радіостанцій, ефір якої транслюється в 30 містах України. Окрім музичних та рекламних блоків в ефірі - тільки хороші новини, ранкове шоу, хіт-паради, ігрові, вітальні та розважальні програми. Одна з особливостей даної радіостанції – широкий вікове охоплення аудиторії, це чоловіки та жінки у віці 18-65 років, з них 43% - чоловіків, та 57% жінок, здебільшого сімейні, активно працюючі спеціалісти та керівники. 80% слухачів ЛЮКС FM мають високий дохід і стабільний матеріальний статус.

ІНШІ РАДІОСТАНЦІЇ

РАДІОСТАНЦІЇ ТЕРНОПОЛЯ

ЛЮКС FM, АВТОРАДІО, ШАНСОН, П'ЯТНИЦЯ 

Детальніше...

РАДІОСТАНЦІЇ Вінниці

ХІТ FM, РУССКОЕ РАДИО, ROKS, KISS FM, МЕЛОДІЯ, ОКЕЙ FM,  НАШЕ РАДІО, ШАНСОН, POWER FM, RELAX

Детальніше...

+38(0382)70-38-20

Зв'яжіться з нами або залиште свій номер телефона