Сайти та інтернет видання

20хвилин - Новини Вінниці та Тернополя

20 хвилин - новинний сайт №1 у Вінниці та Тернополі. Всі новини та події міста, розслідування, блоги та новини від читачів. 20 хвилин - незалежне видання і власними доходами повністю фінансує свою діяльність. 

Перейти на сайт 20 хвилин Вінниця та 20 хвилин Тернопіль .

Звернутись в редакцію 20 хвилин Вінниця

Звернутись в редакцію 20 хвилин Тернопіль

Vsim.ua - Новини Хмельницького

Vsim.ua - новинний сайт №1 у Хмельницькому. Всі новини та події міста, розслідування, блоги та новини від читачів. Vsim.ua - незалежне видання і власними доходами повністю фінансує свою діяльність. 

Перейти на сайт vsim.ua

Звернутись в редакцію

kazatin.com - Новини Козятина

Kazatin.com - новинний сайт та міський портал Козятина, що видається редакцією газети РІА. Всі новини та події міста, розслідування, блоги та новини від читачів. 

Перейти на сайт kazatin.com

Звернутись в редакцію

Афіша Moemisto.ua

Повна афіша всіх заходів у Києві, Одесі, Львові, Вінниці, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі та Кропивницьому. Слідкуйте за анонсами та купуйте квитки онлайн. 

Перейти на сайт moemisto.ua

Топ 20 - довідка та відгуки

Топ 20 - онлайн-довідка, створена на основі відгуків мешканців українських міст. Знаходьте компанії та послуги, читайте відгуки, обирайте кращих. Та діліться своїми оцінками - допоможіть таким самим покупцям, як і ви! 

Перейти на сайт 20.ua

СахарОк - журнал про життя з діабетом

СахарОк - онлайн-журнал та спільнота для людей з діабетом. Ми обєднуємо пацієнтів, лікарів, виробників ліків та медичної техніки, громадських активістів, щоб зробити життя з діабетом кращим. 

Перейти на сайт сахарок.com